دومین – ثانیه سیستم کره جنوبی کره جنوبی

دومین – ثانیه: سیستم کره جنوبی کره جنوبی کره شمالی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آن بازیکن خارجی به مادرم فحش داد، کتک خورد/ این تایم برنامه ۹۰ جهت شب‌کارهاست ، خداداد عزیزی

برنامه ۹۰ به بهانه گفت‌وگو با حسن رودباریان، بخش‌هایی از بازی به یاد ماندنی پرسپولیس و پاس را نشان داد.

آن بازیکن خارجی به مادرم فحش داد، کتک خورد/ این تایم برنامه ۹۰ جهت شب‌کارهاست ، خداداد عزیزی

خداداد عزیزی: آن بازیکن خارجی به مادرم فحش داد، کتک خورد/ این تایم برنامه ۹۰ جهت شب کارهاست

عبارات مهم : خارجی

برنامه ۹۰ به بهانه گفت وگو با حسن رودباریان، بخش هایی از بازی به یاد ماندنی پرسپولیس و پاس را نشان داد.

روزنامه خبرورزشی نوشت: جدالی که با نتیجه ۳ – ۳ رو به آخر بود و با گل واقعاً کم نظیر خداداد عزیزی به نفع پاس خاتمه یافت. به همین بهانه سر حرف را با حماسه ساز ملبورن باز کردیم، بخوانید.

آن بازیکن خارجی به مادرم فحش داد، کتک خورد/ این تایم برنامه ۹۰ جهت شب‌کارهاست ، خداداد عزیزی

برنامه دوشنبه شب ۹۰ را دیدید؟

دوست دارم ببینم ولی این برنامه خیلی دیروقت شروع می شود و من اگر خیلی خودم را بیدار نگه دارم سلام و احوالپرسی عادل را می بینم. امیدوارم مدیران شبکه سوم اگر دوست دارند بینندگان ۹۰ زیاد باشند و امثال من هم برنامه را ببینیم حداقل در این فصل که هوا از ساعت ۱۷ به بعد تاریک می شود اجازه بدهند ۹۰، ساعت ۲۰ یا ۲۱ شروع شود. من که نمی توانم بیدار بمانم ولی کسانی که می توانند و تا ساعت یک یا دو بامداد بیداری می کشند صبح سه شنبه با خستگی و خواب آلودگی می روند سر کار و در نهایت این به ضرر همه هست. این تایم برنامه ۹۰ جهت شب کارهاست که صبح می خوابند و شب سر کار هستند و آن جا هم ۲ ساعتی از کار می افتند! البته دیروز شنیدم در برنامه ۹۰ چه اتفاقاتی افتاده است و احتمالاً راجع به بازی پاس و پرسپولیس یا بازیکن پولی فلان تیم سؤال دارید.

بازی زمستان ۸۲ پاس و پرسپولیس را که در ذهن دارید؟

برنامه ۹۰ به بهانه گفت‌وگو با حسن رودباریان، بخش‌هایی از بازی به یاد ماندنی پرسپولیس و پاس را نشان داد.

حافظه ام راجع به چند بازی خوب یاری می کند ولی در خیلی پرسشها همه چیز از ذهنم پاک شده است هست. بازی پاس و پرسپولیس در لیگ سوم یکی از باکیفیت ترین بازی های تاریخ لیگ برتر محسوب می شود. هر دو تیم بازیکنان بزرگی داشتند و دنبال برد بودند، پاس ۳ بر یک از پرسپولیس جلو افتاد و اکثر نفرات تیم ما فکر کردند کار تمام شده است است تا به خودشان بیایند بازی مساوی شد. دقایق پایانی، حمید هدایتی یک توپ فرستاد روی دیرک دوم من خودم را رساندم تا توپ را استپ کنم که پاس بدهم یا ضربه آخر را بزنم، سرعت توپ زیاد بود و تا استپ کردم توپ پله کرد در همان لحظه تصمیم گرفتم یک ضرب توپ را بزنم که خوشبختانه گل شد.

واقعاً گل کم نظیری بود.

لطف دارید، آن سال خیلی روی فرم بودم و با فشار مطبوعات و مردم برانکو مجبور شد مرا دعوت کند تیم ملی و الحمدلله در بازی های مقدماتی جام جهانی ۲۰۰۶ توانستم به تیم کشورم کمک کنم. ولی تا یادم نرفته، بگویم هنگامی که پاس ۴ بر ۳ از پرسپولیس جلو افتاد فرزند های ما در محوطه جریمه روی پژمان جمشیدی پنالتی کردند، به نظرم گل علی دایی که حاصل تجربیاتش بود در لحظه آخر به دستش هم خورد. به هر حال همه چیز تمام شده است است.

آن بازی خیلی هم حاشیه داشت.

آن بازیکن خارجی به مادرم فحش داد، کتک خورد/ این تایم برنامه ۹۰ جهت شب‌کارهاست ، خداداد عزیزی

از نظر فنی خطای استیلی روی من طبیعتاً اخراج داشت یا گل علی و البته اشتباه روی جمشیدی.

دعواهای هاشمی نسب و رهبری فرد با علی دایی را به یاد دارید؟

فوتبالیست های آن نسل مرد بودند. توی رو حرف ارزش را می زدند و خودشان را خالی می کردند نه اینکه بروند به خبرنگاران اطلاعات شخصی یکدیگر را بگویند. اگر می درخواست کردند علیه کسی جو درست کنند، مصاحبه می کردند و مستقیم می رفتند توی شکم هم! (خنده)

برنامه ۹۰ به بهانه گفت‌وگو با حسن رودباریان، بخش‌هایی از بازی به یاد ماندنی پرسپولیس و پاس را نشان داد.

شما با کدام بازیکنان دعوایتان شد؟

من یک بار دعوا کردم آن هم با بازیکن خارجی تیم فولاد بود. نخستین بار بود که در آن موقعیت قرار می گرفتم و با سیاست واکنش‌ها کردم.

آن بازیکن خارجی به مادرم فحش داد، کتک خورد/ این تایم برنامه ۹۰ جهت شب‌کارهاست ، خداداد عزیزی

اینکه صبر کردید بازی تمام شود و در خاتمه مسابقه به دوستان تان در تیم پاس دستور دادید نگذارند بازیکن خارجی به رختکن تیمش برود تا حسابی گوش مالی شود؟

بله، من از گفتن حقیقت ترسی نداشته و ندارم. اگر آن بازیکن به خودم هر فحشی می داد تصویر العمل نشان نمی دادم ولی او به مادر مرحومه ام فحش داد. هر لحظه که به آخر مسابقه نزدیک تر می شدیم بر شدت خشمم اضافه می شد و انتظار می کشیدم بازی تمام شود تا حسابش را برسم. من او را کتک زدم تا نرود بگوید در خاک ایران، در ورزشگاه دستگردی به بازیکن ملی ایرانی فحش مادر دادم ولی به روی خودش نیاورد. اگر آن روز دست و پایش را نشکستم به خاطر این بود که نگویند در پایتخت کشور عزیزمان ایران آدم غریب گیر آورده بود. او را کتک زدم تا بگویم مردهای ایرانی به مادرشان غیرت دارند چه در قید حیات باشد یا نباشد. می توانستم برخورد بسیار شدیدتری با او انجام بدهم ولی تا حدی که در توانم بود خویشتن داری کردم!

بعد از آن بود که فدراسیون شما را محروم کرد.

خب مرغ همسایه غاز بود، همه حاضران در ورزشگاه از جمله مدیر و سرپرست تیم ملی هم فحش بازیکن خارجی را شنیدند ولی گفتند دوست ندارند در این زمینه صحبت کنند.

درباره بازیکنی که با سفارش نماینده مجلس به سپیدرود پیوست چه نظری دارید؟

من آدم سیاسی نیستم فقط می دانم توجه نماینده جهرم به مدارس، درمانگاه، کشاورزی، راه سازی و… این شهر هم هست، ان شاءالله!

واژه های کلیدی: خارجی | بازیکن | برنامه | بازیکنان | پرسپولیس | خداداد عزیزی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs